Erik Olson färglitografi
2011-12-13
114285
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLSON, Erik (1901-1986): Komposition, signerad och daterad Erik Olson 1983, färglitografi, 129/280, 50x33 cm