Lockpokaler 1800-tal
2011-12-12
114162
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LOCKPOKALER, 2 st., glas, Irland/ England, 1800-tal, höjd 28 cm
En pokal med spricka och nagg