Lasse Åberg litografi
2011-12-13
114100
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ÅBERG, Lasse (född 1940): "Flygande hund" resp "Isbjörn", 2 st., signerade och numrerade, färglitografier, 44x59 cm vardera (bladstorlek), oramade