Meccano utrustning för automobilkonstruktion

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MECCANO BILBYGGSATS NR 1, 1930-tal, för ihopsättning av olika bilmodeller, delarna lackerade i grönt, rött och gult, urverksdriven, med instruktion i originalkartong

Smärre skador, ej komplett?

114095

2011-12-18