Schuco Sport motorcykel

Schuco Sport motorcykel
Schuco Sport motorcykel
Schuco Sport motorcykel
Schuco Sport motorcykel

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHUCO SPORT, 1930-tal, motorcykel med förare, litograferad plåt, urverksdriven, längd 12,5 cm, i originalkartong

Drivning defekt, obetydliga skador

114092

2011-12-18