Nils Nilsson oljemålning
2011-12-12
114091
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NILSSON, Nils (1901-1949): Flickporträtt, monogramsignerad NN, olja på duk, 74x61 cm