Schuco Avståndsstyrda Bilen

Schuco Avståndsstyrda Bilen
Schuco Avståndsstyrda Bilen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHUCO 3000, 1930-tal, blålackerad personbil med fyra hastighetsväxlar och stoppspak, med tillbehör och broschyr i originalkartong, längd 10,5 cm

Kartongen med obetydliga skador

114089

2011-12-18