Peter Dahl litografi
2011-12-12
114082
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, 60x87 cm, oramad