Carl Fredrik Reuterswärd litografier
2011-12-12
114073
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934):(3) Kompositioner, signerade CFR, färglitografier, 51x40 cm vardera