Leo Bauer oljemålning
2011-12-12
114050
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BAUER, Leo (1872-1960): Glad munk, signerad, olja på pannå, 16x11 cm