Oljemålning
2011-12-11
113984
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Polen 1900-tal): Hästskjuts, otydligt signerad, olja på duk, 17x23 cm