Maria Bilinska oljemålning
2011-12-11
113979
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BILINSKA , Maria (1912-1990): "Kolorowe bzy w Krysztala", signerad och daterad 1977, olja på duk, 73x60 cm