Bengt Lindström färglitografi
2011-12-11
113953
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 85/150, färglitografi, 55x74 cm