Yrjö Edelmann färglitografi
2011-12-11
113952
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition med papper, signerad Y Edelmann, EA XVI/ XXX, färglitografi, 67x55 cm