Etsning Evert Lundqvist
2011-12-11
113941
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LUNDQVIST, Evert (1904-1994): Naken kvinna, signerad Evert Lundqvist, 3/50, etsning, 30,5x34 cm