Oljemålning pojke
2011-12-11
113890
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pojkporträtt, olja på duk, 36x29 cm