Peter Dahl färglitografi
2011-12-12
113888
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Figurscen, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, 40x57 cm