Porträtt Karl IX oljemålning 1700-tal
2011-12-11
113879
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Porträtt av Karl IX, olja på duk, 52x46 cm
Färgbortfall