Oskar Bergman färglitografi
2011-12-10
113866
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Stockholmsmotiv, signerad Oskar Bergman, 170/350, färglitografi, 33,5x43,5 cm