Lennart Rodhe akvarell och färgserigrafi
2011-12-10
113864
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Kompositioner, monogramsignerade, akvarell samt färgserigrafi, 9,5x14,5 resp 10x13 cm, serigrafin med dedikation