Jacques Madiol akvarell
2011-12-11
113859
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADIOL, Jacques (1871-1950): Parklandskap med figur, signerad och daterad Jacques Madiol 1897, akvarell, 28x22 cm