Kjartan Slettemark objekt
2011-12-11
113849
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLETTEMARK, Kjartan (1932-2008): Objekt, signerad och daterad Kj Artan, brons, diverse material, höjd 47 cm