Curt Asker litografi
2011-12-10
113848
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ASKER, Curt (född 1930): Komposition, signerad Curt Asker, EA, litografi, bladstorlek 55x66 cm, oramad