Karin Parrow oljemålning
2011-12-10
113836
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PARROW, Karin (1900-1986): Ryttarinna, signerad, olja på duk, 27x40 cm