Supkalkar i silver Adam Tillström Växjö
2011-12-10
113811
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SUPKALKAR, 1 par, silver, Adam Tillström, Växjö 1826, svisselerad dekor, delvis med förgyllningar, höjd 10,5 cm
Ägarinitialer, bucklor, mynningskanter sneda