Axel Kargel oljemålning
2011-12-10
113799
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KARGEL, Axel (1896-1971): "Sjöstugan", signerad A Kargel, daterad 1941 a tergo, olja på pannå, 22x32 cm