Peter Dahl litografi
2011-12-09
113768
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Batalj, signerad Peter Dahl 76, litografi, 214/260, 57x47 cm