Sven Jonson ur Aniaramappen
2011-12-10
113756
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
JONSON, Sven (1902-81): ur mappen "Aniara", signerad Sven Jonson, 51/390, färglitografi, 33x41 cm