August Olsson akvareller
2011-12-09
113742
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OLSSON, August (omkring 1900): Stockholmsmotiv, 4 akvareller, signerade, 14x20 cm