Tor Bjurström oljemålning
2011-12-09
113741
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Stiilleben, signerad Bjurström, olja på pannå, 60x72 cm