Arthur Bianchini oljemålning
2011-12-09
113733
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BIANCHINI, Arthur (1869-1955): "Den ensamma tallen" signerad Artur Bianchini, olja på pannå, 35x47 cm
Smärre färgbortfall