Rolf Mellström olja
2011-12-09
113730
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MELLSTRÖM, Rolf (1896-1953): Sträckande ejdrar, signerad Rolf Mellström 1938, olja på pannå, 18x29 cm