Henri Duvieux oljemålning
2011-12-10
113704
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
DUVIEUX, Henri (1855-1920): Venedig i aftonrodnad, otydligt signerad, olja på duk, 38x55 cm