Anna Nordgren oljemålning
2011-12-09
113682
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NORDGREN, Anna (1847-1916): Kustlandskap med segelbåt, signerad Anna Nordgren, olja på duk, 59x104 cm
Mindre dukskada