Skrivbord 1800-tal
2011-12-10
113677
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, rokokostil, 5 lådor, 1800-talets andra hälft, svartmålat, höjd 76, 70x142 cm, nyckel finns