Oidentifierad konstnär oljemålning
2011-12-10
113671
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1600/1700-tal, bataljscen, olja på duk, otydligt signerad, 34x43 cm
Ytskador