Frans Wilhelm Odelmark oljemålning
2011-12-09
113635
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 15 000 SEK |
ODELMARK, Frans Wilhelm (1849-1937): Vy från Markusplatsen, Venedig,
signerad F. W. Odelmark, olja på duk, 169x86cm