Sven X:et Erixson färglitografi
2011-12-09
113627
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): Skidutflykt, signerad och numrerad X-et, 35/350, färglitografi, 33x41 cm