Stanislaw Zoladz färglitografi
2011-12-09
113584
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Vinterbild från Liljeholmskanalen "Sandö", färglitografi, 137/250, signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, 72x54 cm