Lennart Rodhe färglitografi
2011-12-09
113582
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1983, 92/125 cm färglitografi, 56x78,5 cm