Max Book färglitografi
2011-12-09
113581
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BOOK, Max (född 1953): Komposition, signerad och daterad Max Book 90, XII/XXV, färglitografi, 50x70 cm