Supsked
2011-12-08
113577
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BRÄNNVINSSKED, silver, troligen 1700-tal, oidentifierad stämpel, stämplad AL, vridet skaft med knopp, längd 15,5 cm
Skedblad med bristning