Corneille litografi
2011-12-09
113576
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNEILLE (Holland 1922-2010): Kvinnor med fågel, signerad och daterad Corneille 96, 11/200, färglitografi, 28,5x46,5 cm