Spegel 1800-tal rokokostil

Spegel 1800-tal rokokostil
Spegel 1800-tal rokokostil
Spegel 1800-tal rokokostil
Spegel 1800-tal rokokostil

Klubbat för:

Osåld

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, 94x45 cm

Kuntoraportti

113560

Päivämäärä:

2011-12-08