Spegel 1800-tal rokokostil
Klubbat för:
Osåld
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, 1800-tal, rokokostil, förgylld, 94x45 cm
Kuntoraportti
113560
Päivämäärä:
2011-12-08