Spegel i rokoko 1700-tal

Spegel i rokoko 1700-tal
Spegel i rokoko 1700-tal
Spegel i rokoko 1700-tal
Spegel i rokoko 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld och bronserad, höjd 66 cm

Kuntoraportti

Gammalt men ej ursprunglligt glas

113533

Päivämäärä:

2011-12-08