Spegel i rokoko 1700-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld och bronserad, höjd 66 cm
Kuntoraportti
Gammalt men ej ursprunglligt glas
113533
Päivämäärä:
2011-12-08