Karel Appel färglitografi 1976
2011-12-08
113412
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
APPEL, Karel (Holland,1921-2006): Figurer, signerad appel -76, E. A. 3/20, färglitografi, 56x76 cm