Olle Hjortzberg akvarell
2011-12-07
113390
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HJORTZBERG, Olle (1872-1959): "Assisi", signerad och daterad Olle Hjortzberg 49 Okt, akvarell, 34x24 cm