Axel Sjöberg akvarell
2011-12-06
113368
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
SJÖBERG, Axel (1866-1950): "Landsort", signerad , akvarell med krita, 45x59 cm