Kalle Hedberg olja
2011-12-06
113286
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HEDBERG, Kalle (1894-1959): Höstlandskap, motiv från Norrland, signerad Kalle Hedberg, olja på pannå, 33x39 cm