Lars Boethius olja på pannå
2011-12-08
113241
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Strandmiljö, signerad Boethius, olja på pannå, 61x75 cm